Dijital dergi aboneliğinizi başlatın

 

Dijital dergi aboneliği nasıl başlatılır?

Dergileriniz artık bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda ve tabletinizde! Doğan Burda Dergi Grubu dergilerinden herhangi birine ait dijital abonelik kodunuz varsa aşağıdaki adımları izleyerek aboneliğinizi etkinleştirebilirsiniz.

Adım 1 görseli

1. Magzter'a girin

Dijital dergilerinize Magzter adlı dijital dergi platformundan ulaşacaksınız. Magzter'ı kullanarak, abonelik süreniz boyunca çıkacak tüm sayılara akıllı telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden ulaşabileceksiniz. Ayrıca dergileri çevrimdışı okumak üzere telefonunuza ve tabletinize indirebileceksiniz.

Öncelikle Magzter'a kaydolmanız gerekiyor. Bunun için www.magzter.com adresine girip sağ üst köşedeki profil simgesine tıklayın.

DİKKAT: Aboneliğinizi Magzter web sitesi üzerinden etkinleştirmelisiniz. Derginizin mobil uygulaması üzerinden etkinleştiremezsiniz.

Adım 3 görseli

2. Kaydolun

E-posta adresinizi, Facebook hesabınızı veya Twitter hesabınızı kullanarak kaydolabilirsiniz. Biz e-posta seçeneğini öneriyoruz. Bunun için Sign up with Email düğmesine tıklayın. Sonra e-posta adresinizi yazarak Continue düğmesine tıklayın.

Karşınıza gelen formdaki Full Name alanına adınızı ve soyadınızı yazın, You're From listesinden ülkenizi seçin, Password alanına kullanmak istediğiniz parolayı yazın. İsterseniz Gender listesinden cinsiyetinizi seçin. (Bu alan isteğe bağlıdır.) Ardından Create Account düğmesine tıklayın.

Sonraki adımda e-posta tercihlerinizi ayarlayacaksınız. Magzter'dan tanıtım amaçlı hiçbir mesaj almak istemiyorsanız tüm sorulara No yanıtını verip Continue'a tıklayın.

E-posta adresinize bir onay mesajı gelecek. Gelen mesajdaki Activate Account düğmesine tıklayarak e-posta adresinizi doğrulayın.

Adım 3 görseli

3. Kupon kodunu etkinleştirin

Dijital abonelik kodunuz e-posta adresinize gelmiş olmalı. Birkaç dakika içinde gelmediyse spam klasörünüzü kontrol edin. Kodunuzu aldıysanız www.magzter.com/coupon/redeem adresine gidin, kodunuzu yazıp Kullan düğmesine tıklayın.

Sonraki adımda abone olduğunuz dergiyi doğru şekilde görüyorsanız Onayla düğmesine tıklayın. "Başarılı bir şekilde kullanıldı" mesajını gördüğünüzde kodunuz etkinleşmiş demektir.

Adım 4 görseli

4. Tablet ve telefonda okuyun

Artık abone olduğunuz dergiye akıllı telefon ve tabletinizden ulaşabilirsiniz. Bunun için iOS veya Android cihazınıza App Store ve Google Play'den derginizin adını taşıyan uygulamayı indirmeniz yeterli.

Uygulamayı açıp sol alt köşedeki dişli çark simgesine dokunun, menüden Hesap'ı seçin, Giriş yap'a dokunun ve az önce oluşturduğunuz Magzter hesabınıza giriş yapın.

SAYILAR bölümünde abone olduğunuz derginin arşivini göreceksiniz. İstediğiniz sayının yanındaki OKU düğmesine dokunarak o sayıyı açabilirsiniz. İsterseniz ok işaretine dokunarak sayıyı cihazınıza indirebilir ve internet bağlantınız yokken de okuyabilirsiniz.

NOT: Aboneliğinizin başlamasından önce çıkan son sayıyı okuyabilirsiniz. Daha önceki sayıları okuyamazsınız.

Adım 5 görseli

5. Bilgisayarda okuyun

Dergilerinize bilgisayarınızdan ulaşmak isterseniz Magzter'a girin, sağ üst köşedeki profil simgesine tıklayın ve menüden My Purchases'ı seçin. Açılan sayfadan Magazine subscriptions sekmesine tıklayıp abone olduğunuz dergiyi seçin. Sonraki sayfada Read Now düğmesine tıklayarak derginin son sayısını okuyabilirsiniz. Sayfayı biraz aşağı kaydırıp Recent Issues başlığının yanındaki View All linkine tıklayarak, aboneliğiniz süresince yayımlanmış diğer sayıları da okuyabilirsiniz.

Sorun mu yaşıyorsunuz?

Abonelik işlemi sırasında bir hatayla veya sorunla mı karşılaştınız? Abonelik kodunuz çalışmıyor mu? Bu formu doldurarak destek alabilirsiniz.